Przejdź do treści
Przejdź do stopki
Przejdź do Wydarzeń

Menu

„Senior na językach” w wielickiej bibliotece

„Senior na językach” w wielickiej bibliotece

Treść

W październiku rusza kolejna edycja projektu, pt. SENIOR NA JĘZYKACH realizowanego razem ze Szkołą Językową KONTEKST w Wieliczce

W ramach projektu będziemy uczyć seniorów języka angielskiego. Prowadzone warsztaty skierowane są do osób, które ukończyły 50. rok życia i mają pomóc wszystkim tym, którzy chcieliby zapoznać się z podstawami języka angielskiego lub kontynuować rozpoczętą wcześniej naukę.

Zajęcia będą przeprowadzane metodą komunikatywną (Communicative Laguage Teaching), rozwijającą głównie umiejętności konwersacyjne – mówienie i rozumienie ze słuchu, poszerzoną jednakże, o rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem tekstów w języku obcym. Prowadzący zajęcia gwarantuje przyjazną atmosferę i motywujące rodzaje ćwiczeń, które utwierdzą Słuchaczy w przekonaniu, o słuszności ich decyzji o udziale w zajęciach językowych dla seniorów, w ramach projektu „Senior na językach”.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu po 90 minut, w godzinach przedpołudniowych.
Koszt zajęć:
Grupa 6-7 osób     - 30 zł za zajęcia (90 minut)
Grupa od 8 osób     - 25 zł za zajęcia (90 minut)

Płatność za trzy miesiące z góry na podstawie podpisanej umowy.
Zajęcia odbywać się będą w siedzibie KONTEKST, ul. Moniuszki 3/9.

Zapisy:
Zapisy na kurs przyjmowane są do 30.09.2021 r. osobiście w Wypożyczalni Głównej wielickiej biblioteki (pl. M. Skulimowskiego 3) lub telefoniczne pod nr 12/385 88 14 w godzinach od 8:00 - 15:00. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Po zakończeniu zapisów szkoła językowa KONTEKST będzie się kontaktować z zapisanymi.

Zapraszamy!
Autor: Małgorzata Ślusarek

 

91362